Oprava střechy - oprava střechy Praha, Mělník, Příbram, Benešov, Kladno...

Na střechy se specializujeme již řadu let. Provádíme jak drobné opravy střech, přes celkové rekonstrukce střech, přes izolace střech až po celkové výstavby střechy na klíč (patří tam i oprava střechy na klíč). Máme dlouholeté zkušenosti, vyškolené pracovníky, nejmodernější techniku a potřebné certifikáty pro všechny typy střech - naše vynikající a nadčasové izolace jsou vhodné především na opravy střech.

Oprava střechy či rekonstrukce střechy není jednoduchou činností, je proto třeba vybrat firmu s dodatečnými znalostmi a mající potřebné vybavení pro práce na střeše.

Střechy, stejně jako fasády, jsou nejviditelnější vizitkou domu, i proto záleží na jejich vzhledu a kvalitě.

Naše stavební firma střechy opravuje, střechy také staví, a to zejména v regionu Praha, Mělník, Příbram, Beroun, Benešov, Kladno i v historických nebo památkově chráněných objektech.

Oprava střechy je důležitá, protože zamezí zničení celé střechy. Nabízíme a pokládáme nejrůznější kvalitní střešní krytiny. Oprava střechy a tak i výstavba celé střechy je složitou záležitostí na kterou je třeba dávat velký pozor. Nestavíme jen střechy, ale i komíny a montujeme hromosvody. Naše služby nejčastěji poskytujeme v oblasti Praha a Středočeský kraj. Na střechy samozřejmě poskytujeme certifikaci a záruku.

Oprava střechy Oprava střechy Oprava střechy Oprava střechy Oprava střechy

Kvalitní rekonstrukce a oprava střechy a kompletní izolace střechy. Kvalita a záruka - střechy Ipok

Oprava střechy není jen o střeše jako takové, ale mnohdy se jedná i o další práce ve stavebním odvětví – klempířské práce, tesařské práce, izolatérské práce…

Naše hlavní lokality jsou: Praha, Mělník, Příbram, Beroun, Benešov a Kladno - izolace oprava střech

Oprava střechy - rychle a za nízké náklady na opravy střech – to jsou střechy IPOK.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat a domluvit si zaměření Vaší střechy – zdarma Vám vypracujeme cenovou nabídku.

Poradenství, kalkulace a odborné konzultace na telefonu 602 305 186.

Oprava střechy, opravy střechy - Těšíme se na naši spolupráci…

Těšíme se na naši spolupráci…

Kontaktujte nás