Střecha na klíč - střecha na klíč Praha, Mělník, Benešov, Příbram, Kladno a okolí

Střechu jsme schopni opravit, zrekonstruovat ale i kompletně postavit. A je jedno zda jde o plochou střechu na klíč nebo šikmou střechu na klíč.

Na základě našich dlouholetých zkušeností se snažíme pro zákazníka zajistit kompletní servis týkající se střech a střešních plášťů - nabízíme službu nejčastěji nazývanou tzv. „střecha na klíč“ – nemusíte se starat o nic, vše zařídíme a výsledkem bude střecha s dlouholetou životností a mnohaletou zárukou.

Stavbu střechy na klíč dodáváme svým zákazníkům jako kompletní dodávku včetně dalších služeb a příslušenství, jako pokrývačství, klempířství a tesařství, zajistíme dodávku střešních krytin a dalších nezbytných doplňků.

Střecha na klíč Střecha na klíč Střecha na klíč Střecha na klíč Střecha na klíč

Střechy na klíč nebo spíše „Střecha na klíč“

Je základem pro dlouhou životnost každé stavby. Při vlastní realizaci střechy na klíč začínáme návrhem krovu, nabídkou střešních krytin a výběrem izolačních materiálů, pokračujeme postavením krovu a položením vybrané střešní krytiny. Střecha se vybaví kvalitními klempířskými prvky, prosvětlíme vnitřní prostory (půdní vestavba) střešními okny a kvalitně ji zateplíme (naše střecha na klíč je včetně zateplení).

Montáž hromosvodů je další nedílnou součástí, na kterou je při stavbě střechy, popřípadě i u rekonstrukce střechy myslet. My tuto činnost odborně provedeme za Vás.

Samozřejmostí je dlouhodobá záruka garantovaná ve smlouvě o dílo.

Naše hlavní lokality na službu Střecha na klíč jsou: Praha, Mělník, Příbram, Beroun, Benešov, Kladno.

Nejvíce nás zákazníci vyhledávají pod:

V těchto lokalitách se zaměřujeme především na rekonstrukce střech na klíč, opravy střech na klíč a střešní izolace na klíč.

Všechny stavební a střešní práce provádí odborníci ve svém oboru mající potřebné zkoušky a oprávnění!!

Poradenství, kalkulace a odborné konzultace na telefonu 602 305 186.

Těšíme se na naši spolupráci…

Kontaktujte nás